عکس انتخا نشده

محمد رحیمی

طراح جوان

محمد رحیمی هستم طراح وب و برنامه نویس که کار خودم رو از 3 سال پیش شروع کردم و همیشه دوست داشتم و دارم که چیزایی رو که بلدم با همه به اشتراک بزارم و تیجی لینک چهارمین سایت خدماتی بنده هستش
💚شمام ثبت نام و استفاده کنید و ازم حمایت کنید 💚
👇🏻 تمام راه های ارتباطی من 👇🏻

پست های منتخب

تیجی لینک

به کمک تیجی لینک همه راههای ارتباطی رو یک جا جمع کنید و وبلاگ شخصی خودتون رو بسازید. شما به کمک تیجی لینک میتوانید بیشتر از یک لینک در بیوگرافی اینستاگرام خود قرار دهید.

پست + تصویر

شما با تیجی لینک میتوانید پست های منتخب خود را مانند همین پست به اشتراک بگذارید.

اهنگ

حجم موزیک برای دانلود : 6.4MB
2

حجم موزیک برای دانلود : 6.9MB
3

حجم موزیک برای دانلود : 5.2MB
4

حجم موزیک برای دانلود : 2.9MB

اینستاگِرام یا اینستاگِرَم (Instagram) شبکه اجتماعی هم رسانی عکس و ویدئو است که ابتدا با نام Burbn توسط کوین سیستروم (Kevin Systrom) و مایک کریگر (Mike Krieger) پایه گذاری و فعالیت خود را آغاز کرد که بعد از نهایت توانست 1000 کاربر را به خود جذب کند که این یک شکست برای کوین و کریگر بود اما این دو هم دانشگاهی دست از تلاش نکشیدند و تصمیم به تلاش بیشتر و گسترش ایده هایشان گرفتند که نهایت بعد از ایجاد کلی تغییرات ، اپلیکیشن Burbn را با نام جدید اینستاگرام (Instagram) و در 6 اکتبر 2010 به صورت رسمی برای سیستم عامل ios منتشر کردند که موفق به کسب رتبه چهارم پرطرفدار ترین اپلیکیشن موبایلی دهه شد و همین موفقیت باعث دلگرمی کوین و کریگر بود که نهایت به گسترش هرچه بیشتر اینستاگرام و شروع تولید نسخه اندروید اینستاگرام منجر شد و در 3 آوریل 2012 نسخه اندروید اینستاگرام به صورت رسمی منتشر شد و در کمتر از یک روز بیشتر از 1 میلیون بار بارگیری شد که این موفقیت بزرگی بود که نتیجه تسلیم نشدن و تلاش این دو هم دانشگاهی کوین سیستروم (Kevin Systrom) و مایک کریگر (Mike Krieger) بود.

زمان انتشار اینستاگرام برای سیستم عاملا های مختلف و روند رشد آن اینستاگرام در ششم ماه فوریه 2010 برای سیستم عامل ios منتشر شد و طی یک ماه حدود یک میلیون کاربر به دست آورد و این آمار درحالی است که دو برنامه دیگر توییتر Twitter و Foursquare در حدود دو سال به یک میلیون کاربر رسیدند. اینستاگرام به سرعت محبوبیت کسب کرد و تا آوریل 2012 و قبل از انتشار نسخه اندروید توانست 100میلیون کاربر را به خود جذب کند. و اما در آوریل 2012 نسخه رسمی سیستم عامل اندروید اینستاگرام در گوگل پلی منتشر شد و به دنبال آن در نوامبر 2012 نسخه وب خود را منتشر کرد و دسترسی افراد برای نسخه وب از راه مرورگر نیز امکان پذیر شد و با همین روند رشد را طی کرد تا رکورد جدیدی را برای خود ثبت کند که موفق شد در دسامبر 2014 کاربران خود را به 300 میلیون برساند. و در سال 2014 نیز نسخه ویندوز موبایل برنامه اینستاگرام به صورت همگانی منتشر شد.

سیستم عامل و زبان های قابل پشتیبانی توسط اینستاگرام در حال حاظر اینستاگرام به زبان های فارسی، انگلیسی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، اسپانیایی و 36 زبان دیگر سرویس ارائه میکندو همینطور برای سیستم عامل های ios، اندروید، و میکروسافت ویندوز در دسترس میباشد

دخ حاجی

حجم موزیک برای دانلود : 7.8MB