توییتر ( Twitter )

توییتر
1 دقیقه برای مطالعه
نویسنده : khanoomemesbah

توییتر (پرنده های اینترنتی در جهانِ مجازی)

توییتر(Twitter) نوعی سرویس شبکه اجتماعیِ آنلاین است که به کاربرانش امکان می‌دهد پست‌هایی متن محور تا 280 کاراکتر را، معروف به "توییت"، بنویسند و بفرستند. 

توییتر را بستری برای مبادله اطلاعات در سطح جهانی می توان انتخاب کرد و به راحتی با هر مسئولی در عرصه ی سیاسی و یا هر هنرمندی در عرصه ی هنر و ... تبادل نظر داشت و باید توجه داشت که هر کاربر سناریوای که در پیج خود پیش می برد راهبردی باشد و در صورت امکان از فضای کاربردی و تعاملاتی به صرفا افزایش فالوور و تقویت پیج خارج از سناریوی مورد نظر تبدیل نشود تا بتوان از قابلیت این بستر پیام رسانی، تعاملِ در خورِ اهمیت انجام داد. و از مزیت همگانی و بین المللی بودن آن بهره ی کافی را برد و به عنوان رسانه با آن برخورد جدی داشت ضمن اینکه اگر به اصطلاحات توییتر آشنایی نداشته باشیم حتما گیج می‌شویم و خیلی زود از این شبکه فرار می‌کنیم! اصطلاحات توییتر در تمام فرهنگ‌ها جا افتاده و کاربران توییتر از همین کلمات برای ارتباط با هم استفاده می‌کنند. دو گزینه ی ریتوییت Retweet و فیو Favorite کاربردشان از همه ی گزینه ها برای تعامل در این فضا بیشتر است.

در پایان می توان نتیجه گرفت که باید به یک کاربر در این فضا پیشنهاد کرد فیلترشکن را از درگاه های اینترنتی خریداری کرده و به فیلترشکن های رایگان اعتماد نکنند و همیشه از طریق یک کشور کانکت شوند تا توییتر به کاربر مورد نظر مشکوک نشده و اکانت با مشکل مواجه نشود و ناگفته نماند که جک دروسی و همکارانش در سدد این هستند که توییتر را رفع محدودیت کاراکتر بکنند که امید است در این صورت زمینه ی تعاملات و مدیریتِ فضا برای کاربر شکل بهتری پیدا بکند.

منبع : ویکی پدیا

تیجی لینک

با تیجی لینک بیشتر از یک لینک در بیوگرافی اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی داشته باشد و برند خود را در گوگل ثبت کنید و یک وبلاگ کامل برای خود بسازید.

  آخرین مطالب