استیو جابز ( Steven Jobs )

استیو جابز
2 دقیقه برای مطالعه
نویسنده : elmira3110

استیو جابز که بود؟

استیو پال جابز همان کسی بود که در 21 سالگی با همراهی دوستش استیو وزنیاک؛ در سال 1976 شرکت کامپیوتری اپل را پایه گذاری کرد و همچنین با راهنماییش، شرکت محصولاتی مانند: آی فون و آی پد را تولید کرد. 

 زندگی شخصی استیو پال جابز

وی در 24 فوریه سال 1955 در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا به دنیا آمد. پدر ش پروفسور علوم سیاسی اهل سوریه و مادرش گفتار درمان از دانشگاه ویسکانسین بودند که در نهایت، سرپرستی استیو جابز را به زوج دیگری سپردند و بعد از چند دهه فعالیت و یک دهه مبارزه با سرطان بانکراس ( لوزالمعده) در سن 56 سالگی، دیده از جهان فرو بست. 

 زندگی حرفه ای او

همینک او با عنوان های کارآفرین، مخترع، بنیان گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت اپل و یکی از چهره های پیشرو در صنعت رایانه شناخته می شود. 

 راز اصلی موفقیت استیو جابز به زبان خودش

استیو جابز موفقیت هایش را وابسته به چند راز مهم می داند که در عین سادگی اثر بسیاری دارند؛

اینکه:

 همه چیز از محصول شروع می شود؛ تمرکز و همچنین دیدگاه خوبی روی محصولی که قرار بود تولید کند داشت.

 خودتان را از بقیه جدا بدانید؛ محصولی که تولید می کرد همواره متفاوت بود. همیشه اپل در بازارها نماد دیگری دارد.

باید پشتکار داشته باشید

موفقیت چند لایه است؛ سعی می کرد که همیشه روی جنبه خاصی از محصول تمرکز کند و آن را به عالی‌ترین شکل ممکن در بیاورد.

 دست نکشیدن از نوآوری اپل یک نوآوری بسیار بزرگ بود که هیچ مشابهی در بازار نداشت. استیو جابز این موضوع را فهمیده بود و به دنبال تولید چیز های جدید در بازار می گشت.

 اعتماد به خود اول باید به خودتان اعتماد کنید و از پیشینه خود نترسید. مطمئن باشید که تلاش هایتان نتیجه می دهد. فقط باید هوش خود را افزایش دهید و قبل از هر چیز به خودتان اعتماد کنید

 عشق ورزیدن به کار دلیل اصلی موفقیتش، این بوده که برای کاری که انجام داده، ایمان و عشق داشته است. در نتیجه زمان زیادی را سپری می کرده و از انجام دادن کار خسته نمی شده و یا حتی با عشق به کار، خستگی را تاب می آورده است.

 

    *```*نابغه ای که دنیا را متحول کرد*```*

منبع : ویکی پدیا

تیجی لینک

با تیجی لینک بیشتر از یک لینک در بیوگرافی اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی داشته باشد و برند خود را در گوگل ثبت کنید و یک وبلاگ کامل برای خود بسازید.

  آخرین مطالب